תקנון

תקנון האתר

 

כללי:

ברוכים הבאים לאתר shivukeyal המשמש כחנות מקוונת למכירת כל המוצרים למשרד שלך באתר אחד.

תקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים כאחד. וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים.

Shivukeyal רשאית בכל עת ועת ועל פי שיקול דעתה לשנות תקנון זה. התקנון המעודכן באתר ייקבע לגבי חילוקי דעות כלשהן.

ללקוחות ולשאר המשתמשים באתר: כניסה וביצוע כל שימוש ופעולה באתר מעידים על הסכמת הלקוח לתאני התקנון. במקרה והלקוח אינו מסכים לתנאי התקנון, רשאי הוא מלהימנע מלעשות שימוש כלשהוא באתר.

המשתמשים באתר רשאים לבצע בו שימוש לכל מטרה מלבד העתקת תכנים וגרימת נזק לאתר או לצד שלישי.

ייתכן ויהיו באתר בשוגג שגיאות דפוס הן במלל והן בתמונות.

Shivukeyal אחראית אך ורק לאספקת המוצר לכתובת שמסר הלקוח בעת ביצוע ההזמנה. Shivukeyal  לא תישא באחריות לנזקים שיגרמו ללקוח לגבי הזמנת המוצר והשימוש בו.

אופיו הדינאמי של האתר יאפשר לערוך שינויים בהוספת/הסרת מוצרים ו/או עידכוני מחירים (המחירים הינם בשקלים וכוללים מע"מ) ומבצעים בהתאם לשיקול דעת הנהלת האתר וללא הודעה מוקדמת.

Shivukeyal רשאית לפרסם פרסומות באתר. האחריות לתוכן ומהימנות הפרסומות יחולו על המפרסמים בלבד.

Shivukeyal תוכל להפסיק את מתן שירותי האתר, בין אם נתן הודעה על כל מראש למשתמש ובין אם לאו, בלא שתהא כל חבות כלפי מי מהמשתמשים ו/או צד ג' אחר.

תחום השיפוט במקרה של תביעה יהיה בתל-אביב בלבד.

השירותים באתר:

האתר מציע למכירה ממבחר מוצרים של יצרנים ומותגים שונים מהארץ ומחו"ל.

במקביל לרכישה באתר ניתן לרכוש את המוצרים המוצעים באתר גם בהזמנה טלפונית מול shivukeyal ע"י מסירת פרטים אישיים, כתובת למשלוח ופרטי תשלום לחיוב ההזמנה.

יודגש שלקוח שנמנעה בעבר השתתפותו באתר מכל סיבה שהיא, לא יהיה רשאי לשוב ולהירשם באתר בזהות אחרת והוא ייחסם.

יובהר שהשימוש באתר נועד למטרות חוקיות ועומד בהוראות תקנון זה ויהיה כפוף לחוקי הדין הישראלי. האחריות לשימוש באתר תחול על הלקוח.

הרישום באתר:

Shivukeyal מתחייבת שנתוני הלקוח בעת פתיחת חשבון משתמש יישמרו במאגר המידע ולא יועברו לצד שלישי כלשהוא. למעט במקרים בהם יועברו הפרטים או חלקם לחברת המשלוחים לשם השלמת הרכישה והאספקה.

פרטי כרטיס האשראי של הלקוח לא יישמרו במאגר המידע של האתר.

הזמנת פרטים כוזבים ביודעין הינה עבירה פלילית על-פי החוק. והנהלת האתר תהא רשאית לנקוט בצעדים משפטיים כנגד מבצע העבירה.

רכישת מוצרים באתר:

הלקוח ייבחר מוצרים אותם ברצונו לרכוש ולהוסיפם אל סל הקניות שלו. בכל שלב במהלך הרכישה באתר יכול הלקוח לגשת לסל הקניות שלו ולצפות במוצרים שבחר, להוסיף או להסיר מוצרים מסל הקניות. בגמר בחירת המוצרים יוכל הלקוח לעבור למסך התשלום לשם השלמת הרכישה.

בשלב התשלום ייתכן ויידרש מהלקוח להשלים פרטים אישיים נוספים: שם וכתובת למשלוח, מספר טלפון, הערות לשליח וכו'. ללקוח תהיה האפשרות לבחור את סוג כרטיס האשראי ואת אופן התשלום עבור הזמנתו ואישור הזמנה יונפק ללקוח. כמוזכר לעיל, מטעמי בטחון פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינם נשמרים כלל במאגרי המידע.

ניתן לרכוש את המוצרים המוצעים באתר גם בהזמנה טלפונית מול shivukeyal ע"י מסירת פרטים אישיים, כתובת למשלוח ופרטי תשלום לחיוב ההזמנה.

צוות shivukeyal יעדכן את הלקוח במקרה ותהליך התשלום לא בוצע כראוי (על הלקוח יהיה להסדיר את התהליך תוך 5 ימים, אחרת תבוטל לאלתר ההזמנה) או במקרה שקיים חוסר במלאי לאספקה של הזמנה נתונה.

במקרה של חוסר במלאי לאספקה של מוצרים כנגד הזמנה נתונה: יוצע ללקוח מועד חדש לאספקת המוצרים או לחילופין יוכל הלקוח לבטל את הזמנתו והתמורה עבור הזמנתו זו תוחזר ללקוח במלואה.

לשם הבהרה, ליד כל פריט מוצג מחיר בשקלים כולל מע"מ.

יודגש כי מסירה או עדכון המערכת בפרטים כוזבים הינה עבירה פלילית וכנגד העובר על החוק יינקטו צעדים משפטיים ואף תוגש תביעת נזיקין.

אספקה ומשלוח מוצרים כנגד הזמנה מאושרת:

מועד המשלוח לכתובת הלקוח (כפי שמסר בעת ההזמנה) הוא כ-2 ימי עסקים. Shivukeyal עושה מאמצים אף לקצר את מועד המשלוח ל-24 שעות ממועד אישור ההזמנה (ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים).

המשלוח לכתובת הלקוח הינו חינם עפ"י שיקול דעתה הבלעדי של shivukeyal אלא אם סוכם עם הלקוח אחרת.

Shivukeyal לא תהיה אחראית לגבי עיכוב באספקת ההזמנה או אי אספקת ההזמנה שנגרמת עקב כוח עליון, פעולות איבה, מלחמה ו/או מפעולות שתחת אחריות הגוף המשלם.

במקרה של החזרת משלוח בגלל בקשת ביטול מטעם הלקוח או במקרה של פרטים מוטעים שמסר הלקוח – יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח ובדמי טיפול בהחזרת המשלוח וכל זאת בתנאי שהמוצר התקבל באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש.

בירור או תלונה לגבי נושאים הקשורים לאספקת ההזמנה ייתקבלו במייל החברה כפי שמופיע באתר בשדה יצירת קשר. צוות shivukeyal יבדוק את הנושא ויעדכן את הלקוח במייל חוזר או בשיחה טלפונית. במידה ותלונת הלקוח תימצא צודקת, יזוכה הלקוח בהחזר כספי בגובה התשלום אותו שילם עבור אותה הזמנה.

ביטול הזמנה על-ידי הלקוח:

במקרה של ביטוח לאחר שההזמנה נשלחה ללקוח וזאת תוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה – יחזיר הלקוח את המוצר על חשבונו וכל זאת בתנאי שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית ושלא נעשה בו שימוש. לאחר קבלת המוצר, הלקוח יזוכה בהחזר כספי.

ביטול הזמנה עקב פגם במוצר שסופק וזאת תוך 14 ימים מיום קבלתו – יזוכה אמצעי התשלום שבאמצעותו שילם הלקוח עבור אותה הזמנה. המוצר הפגום יוחזר לספק, דמי המשלוח יחולו על חשבון מפעילת האתר. מוצר פגום שישלח לאחר 14 יום לא יוחלף.

מדיניות הביטולים אינם חלה על מוצר שסופק ללקוח ללא חיוב.

ביטול הזמנה על-ידי shivukeyal:

Shivukeyal רשאית לבטל בשל כל סיבה, הזמנה של לקוח באופן מלא או חלקי וזאת טרם שליחת ההזמנה או קבלת ההזמנה ע"י הלקוח. הודעת הביטול תשלח לכתובת הדואר האלקטרוני של הלקוח או בשיחה טלפונית. במקרה והלקוח חויב, הוא יזוכה במלוא סכום החיוב.

לא ניתן להחזיר מוצרים אשר השתמשו בהם, טופלו נפגמו או שונו בכל צורה.

מדינייות פרטיות ואבטחת המידע:

ב-shivukeyal מכבדים את הפרטיות של הגולשים באתר.

המידע האישי שיוזן אתר ישמש לצורך עיבוד ואספקת ההזמנה.

יודגש כי המידע מבוצע בדף מאובטח בפרוטוקול SSL העומד בתקן, PCI-DSS אשר הינו הגבוה ביותר בתחום, ומהווה דרישה חד-משמעית של חברות האשרי לביצוע חיובים בכרטיס אשרי ברשת האינטרנט.

רכישה ללא כרטיס אשראי, באמצעות paypal או בטלפון ?

ב-shivukeyal מתאפשרת רכישה גם באמצעות חשבון paypal, ובכך לבצע עסקה מלאה ללא הזנה של פרטי כרטיס האשראי.

לחילופין, ניתן להשלים את הרכישה בשיחת טלפון עם שרות הלקוחות.

הוראות נוספות ושירות לקוחות:

האחריות על מוצרי החשמל הינה לשנה אחת עם הצגת חשבונית קנייה מקורית בתוקף. במקרה של תקלה או פגם במכשיר חשמלי שנרכש ב-shivukeyal , יש להחזירו ל-shivukeyal או לשלוח אותו בדואר רשום לכתובתנו (אין שירות תיקונים בבית הלקוח). אנו מתחייבים לתקן מכשיר שנמצא בתקופת האחריות שלו ללא חיוב.

האחריות לא תחול במקרים הבאים:   
                                             
במקרה של נפילה או שבר או נעשה בו שימוש לא כנדרש בתעודת האחריות שלו.

שירות ללקוח – shivukeyal מזמינה כל לקוח לפנות אליה בכל שאלה בהודעת דואר אלקטרוני לכתובת המופיעה באתר או בטלפון 03-9324779. צוות shivukeyal ישמח לתת מענה גם במתן טיפים בנושאים מקצועיים.

 


קניה מהנה !

צוות shivukeyal

 

 

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט